Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Bërës Frapeje

Ideal për të përgatitur makiato, kapucino, cokollatë të nxehtë apo milkshake.

Kompakt dhe mjaft i lehtë në përdorim.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Bërës Frapeje

  • Ideal për të përgatitur makiato, kapucino, cokollatë të nxehtë apo milkshake.
  • Kompakt dhe mjaft i lehtë në përdorim.

Specifikat:

  • Ndërtuar nga material celik inoks ndërthurur me plastikë
  • Funksionon me bateri.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj