Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kamere me Regjistrim

Avantazhet e te pasurit kete pajisje ne makinen tuaj:
ëë Per te ripare momentin e nje aksidenti ose vjedhjeje
ëë Mbron makinen gjate kohes qe eshte e parkuar
ëë Regjistron rrugen dhe shpejtesine e arritur
ëë Regjistron udhetimet e fundjaves apo pushimet
ëë Perfshin pjesen para dhe mbrapa makines
ëë Mund te shikoni regjistrimin menjehere ne pajisje

L 3,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:kamere-me-regjistrim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kamere me Regjistrim”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj