Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtese Letre Higjenike

Mbajtese letre higjenike. Mbajtesia e letres higjenike eshte nje aksesor i rendsishem ne tualet.Struktura mbajtese vendoset ne mur duke shtuar stil dhe elegance.

L 1,990

Compare

Përshkrim

  • Mbajtese letre higjenike
  • shumefunksionale.
  • Montohet shum lehte ne mur me ngjitje.
  • Ky produkte nuk krijon problem ndaj lageshtis.
  • Materiali plasik.
  • Permasta 14cm 28cm 13cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj