Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Enësh Metalike

 • Mbajtëse enësh metalike
 • E perber prej dy katesh per te mbajtur sa me shume ene te ndryshme.
 • Praktike ,cilsore dhe e thjshte ne montim.
 • Pastrohet lehte fal materialit qe ka.
 • Dizajn modern i cili pershtatet me cdo kuzhine.

L 4,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Mbajtëse enësh metalike
 • E perber prej dy katesh per te mbajtur sa me shume ene te ndryshme.
 • Praktike ,cilsore dhe e thjshte ne montim.
 • Pastrohet lehte fal materialit qe ka.
 • Dizajn modern i cili pershtatet me cdo kuzhine.
 • Materiali metal.
 • Prmasat 65cm 52cm 32cm.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj