Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Koke dushi

Kokë dushi me gurëza filtrimi.
Me 3 lloje gurëzash që ju mundëson një ujë të pastër kur laheni.
Ndihmon në filtrimin e papastërtisë, klorit dhe baktereve që ka uji.
I rekomandueshëm për fëmijë dhe për personat që kanë probleme me lekurën.
Kjo kokë dushi kursen uje 30% me pak se kokat e zakonshme.
Rrit presionin e ujit 100% me shumë se ëdo kokë tjetër.

L 1,190

Compare
Status: Ka stok
Kodi:koke-dushi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Koke dushi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj