Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Koke dushi me drita

‘-Me 7 ngjyra te ndryshme per te bere dushin nje proces argetues. -Ngjyrat dryshohen vete ëdo 2-5 sekonda dhe nuk varen nga temperatura e ujit.
-Instalohet mjaft thjesht njesoj si kokat e zakonshme.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

‘-Me 7 ngjyra te ndryshme per te bere dushin nje proces argetues. -Ngjyrat dryshohen vete ëdo 2-5 sekonda dhe nuk varen nga temperatura e ujit.
-Instalohet mjaft thjesht njesoj si kokat e zakonshme.

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj