Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Sistemues enësh

Mbani sendet e kuzhines tuaj te sistemuara dhe me rregull.

Praktike dhe ideale per cdo hapësirë që ka nevojë për sistemim.

L 1,690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Sistemues enësh

  • Mbani sendet e kuzhines tuaj te sistemuara dhe me rregull.
  • Praktike dhe ideale per cdo hapësirë që ka nevojë për sistemim.

Specifikat:

  • Material: Plastike Abs dhe celik-inoks.
  • Permasat: 25 x 60.5 x 49.5 x 85 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj