Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mini Projektor LED

Ky mini projektor LED eshte ideal per te pare filma ne shtepi dhe per te krijuar atmosferen e kinemase ne komoditetin e shtepise suaj. Ruan hapesiren dhe mund te vendoset kudo.
ëë Lente me kualitet te larte
ëë Drite LED
ëë Suporton deri ne 15 formate Audio dhe Video
ëë Kontrollohet manualisht

L 8,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:mini-projektor-led

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mini Projektor LED”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj