Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Multicooker

Gatuani në mënyre të perfekte.

Ruani shijen dhe vlerat ushqyese.

Për një regjim ushqimor të shëndetshmëm, kjo paisje është ideale

L 2,190

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Multicooker

 • Gatuani në mënyre të perfekte.
 • Ruani shijen dhe vlerat ushqyese.
 • Për një regjim ushqimor të shëndetshmëm, kjo paisje është ideale.
 • Kjo është një nga pajisjet, e cila bashkon teknologjinë dhe gatimin.

Specifikat:

 • Gatuani ushqimet e preferuara pa i humbur vlerat ushqyese.
 • Materiali prej inoxi bën që ushqimet e juaja të mos ngjiten.
 • Gatuani dhe mund ti ngrohni ushqimet e juaja.
 • Ju mund të gatuani: Oriz, supë, perime, mish, frutat e detit etj..
 • Ruan nxehtësinë.
 • Kontrrolloni kohën.
 • Mund të pastrohet lehtë, pjesë mund ti lani dhe në lavastovilje.
 • Materiali: Plastik ABS Inox rezistent.
 • Kapaciteti: 1.2L.
 • Fuqia: 40W.

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj