Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Fritezë Për Skuqje Me Ajër DSP

 • Fritezë për skuqje me ajër DSP
 • Shijoni ushqimet e preferuara pa ju prishur shija dhe duke u ushqyer shëndetshëm.
 • Ideale për dashamirësit e ushqimeve te skuqura.

L 10,490

Compare

Përshkrim

Fritezë Për Skuqje Me Ajër DSP

 • Shijoni ushqimet e preferuaraë pa ju prishur shija dhe duke u ushqyer shëndetshëm.
 • Ideale për dashamirësit e ushqimeve te skuqura.

Specifikat:

 • Gatuani recetat e preferuara.
 • Kontrolli i temperaturës nga 80-220 ë C.
 • Ju lejon të përgatisni një shumëllojshmëri të ushqimit nga skuqura të skuqura deri tek krahët me lëng me pak ose pa vaj fare.
 • Fuqia: 1800W
 • Kapaciteti: 5.0 L
 • Tensioni: 220-240V
 • Shporta e shkëputur ndihmon procedurën e pastrimit e bën më të lehtë.
 • Materiali që nuk ngjit.
 • Përmasat: 345mm x 355mm x 320mm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj