Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Mikser Dore

Mund ta përdorni për të grirë, për të bërë pure, për të rrahur vezët dhe për të përzier.
E lehtë për tu pastruar, nuk zë vënd dhe shumë e lehtë në përdorim.
Mikser dore
Tasi dhe thikën për të grirë
Rrahësen e vezëve
Gotë

L 3,290

Bli tani
Compare
Status: Ka stok
Kodi:purple-nx-mini-f1-aparat-smart-nx

Përshkrim

Set kuzhine për grirje

Informacion shtesë

Markë

DSP

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mikser Dore”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj