Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Paisje për bërjen e makaronave.

Mënyra e thjeshtë, pa bujë për të krijuar dhe formuar pastat e marakronat e vogla

.Makarona të vogla gati vetëm në 5 minuta.

L 1,090

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Paisje për bërjen e makaronave.

  • Mënyra e thjeshtë, pa bujë për të krijuar dhe formuar pastat e marakronat e vogla.
  • Makarona të vogla gati vetëm në 5 minuta.

Specifikat:

  • Një paisje për përgatitjen e makaronave.
  • Mjafton të fusni ingredientet për brumin e makaronave.
  • Përgatitni për pjestarët e të gjithë familjes suaj ose për të vogëlushët tuaj.
  • Shenjat e matjes të përfshirë.
  • Broshurë recetash.
  • Lahet me dorë dhe me lavastovilje.
  • Materiali: Plastik ABS.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj