Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ore Elektronike Panars

ë Kundra ujit
ë Material celik qe nuk ndryshon ngjyre
ë Me 3 ngjyra te ndryshme
ë Tregon oren, daten, alarm dhe me drite

L 1,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:ore-elektronike-panars

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ore Elektronike Panars”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj