Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Varese rrobash

Varese shume praktike per te varur rroba te vogla si corape , rroba femijesh , peshqire te vegjel
E perbere e 32 kapese
360 grade rrotullim
Nuk ze vend dhe shume praktike ne perdorim
Permasat 33*32*25cm

L 990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:varese-rrobash-5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Varese rrobash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj