Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Leagoo D1 Telefon

Telefon i thjeshte ne perdorim dhe me bateri afatgjate.
ëë Sim Card: 2 SIm
ëë Kamera Ballore: 1.3 mpx
ëë Programe Specifike: WhatsApp , Facebook

L 1,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:leagoo-d1-telefon

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Leagoo D1 Telefon”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj