Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Fustan per vajza

Doni qe vajza juaj te duket si nje princeshe ë
Fustani me dantelle dhe me tyl roze vetem per vajza
I rehatshem,shume praktik dhe me shume stil
I pershtatshem per evenimente te ndryshme
Per vajze nga mosha 2-3-4

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:fustan-per-vajza

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fustan per vajza”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj