Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Raft Në Formë karrocë me 3 kate

  • Super raft multifunksional i përsosur për kuzhinën, banjën tuaj, dhomën e gjumit, zyrën etj…
  • Raft magazinimi për shumë qëllime: e krijuar për të kursyer hapësirë ëëdhe leviz lehtë.
  • Mban në rregull dhe të sistemuara gjërat tuaja.

L 2,490

Compare

Përshkrim

  • Rafti me 3 kate multifunksional.
  • Bërë nga material me cilësi të lartë Metalik, i qëndrueshëm, ekologjik.
  • 4 rrota të qëndrueshme lejojnë që karroca e magazinimit të rrëshqasë kudo e të përdoret me lehtësi.

Specifikat

  • Materiali: Metalik
  • Përmasat. 62×40.5×22.5cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj