Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Hekur Rrobash Me Avull Sokany

 • Lehtëson procesin e hekurosjes
 • Veshje qeramikë me cilësi të lartë
 • Tre mënyra pune: hekurosje e thatë, avull, spërkatje me ujë.
 • Sistemi Anti Drop dhe vetë i pastrim.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Hekur rrobash me avull Sokany.
 • Materiali i tabanit prej hekuri: qeramike

 

Specifikat

 • Modeli: LX-288
 • Fuqia: 2400 W
 • Vëllimi i rezervuarit të ujit: 280 ml
 • Furnizimi me avull i rregullueshëm: deri në 25 g / min
 • Gjatësia e kordonit: 1.9 m
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj