Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tigan Grill

Kompletoni kuzhinen tuaj me tiganin e ri grill.
ëë 24 cm
ëë Perbehet nga material qe nuk ngjit
ëë Pastrohet mjafte thjeshte
ëë Gatuan ushqimet pa shume yndyre dhe ne menyre te shendetshme

L 1,590

Compare
Status: Ka stok
Kodi:tigan-grill

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tigan Grill”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj