Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Termus

Mbani cajin apo kafene te ngrohte gjate ketyre diteve te ftohta te dimrit.
ë Kapaciteti 500 ml
ë I perbere ga celik i forte dhe rezistent
ë Permasat 25 x 6.8 cm
ë Ka nje dizanj unik
ë Mban nxehtesine epijeve per nje kohe te gjate
ë 2 ngjyra te disponueshme : E kuqe, Blu

L 990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:termus-4

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Termus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj