Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Thyes Arrash

Mos humbisni kohe duke thyer arrat per pergatitjen e embelsirave apo per konsum te perditshem. Me kete pajisje ju do te thyeni arrat ne pak sekonda.
ëë Eshte metalik dhe rezistent
ëë Mund te perdoret dhe per thyerjen e frutave te tjera te thata si lajthi, bajame, stika etj.
ëë Eshte e sigurt ne perdorim
ëë Nuk lejon krijimin e rremujes ne kuzhinen tuaj

L 790

Compare
Status: Ka stok
Kodi:thyes-arrash

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Thyes Arrash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj