Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pastrues me Vakum

Hiqni dore nga papastertite ne makinen tuaj dhe pastrojini ato me pastruesin e vogel me vakum qe kap dhe papastertite me te vogla.
ëë Pajiset me kompresues ajri
ëë Mjafton te lidhet fisha me nje nga portat e brendshme ge makines
ëë Pastron thellesisht cdo pjese te makines
ëë Fuqia e motorrit 120 W
ëë Gjatesia e kabullit 4 metra
ëë Permasat 35 x 13 x 11 cm

L 2,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:pastrues-me-vakum-2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pastrues me Vakum”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj