Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Skarë

Një skarë me qymyr, për barbeque.

Gatuani bërxolla derri ose vici, mish qingji, pula, perime etjë

L 2,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Skarë

 • Një skarë me qymyr, për barbeque.
 • ëGatuani bërxolla derri ose vici, mish qingji, pula, perime etjë

Specifikat:

 • Ideale për kamping dhe fundjavat tuaja me miqte.
 • Falë dizanjit të saj të ju e merrni këtë skarë kudo me vete
 • Ndryshe nga skarat e tjera që duhet të montohen kjo skarë me qymyr eshte pothuajse automatike.
 • E paisur me një hapsirë të vecantë derdhjen e qymyrit të pa nevojshëm.
 • Me kapak dhe hapsirën për nxjerrjen e avullit.
 • Me 2 rrota.
 • Përmasat: 43.18 x 55.88 cm
 • Materiali: Metal rezistent.
 • E disponojmë në ngjyrë të zez

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj