Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Skarë

Një skarë me qymyr, për barbeque.

Gatuani bërxolla derri ose vici, mish qingji, pula, perime etjë

L 3,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Skarë

  • Një skarë me qymyr, për barbeque.
  • ëGatuani bërxolla derri ose vici, mish qingji, pula, perime etjë

Specifikat:

  • Ideale për kamping dhe fundjavat tuaja me miqte.
  • Falë dizanjit të saj të ju e merrni këtë skarë kudo me vete
  • Ndryshe nga skarat e tjera që duhet të montohen kjo skarë me qymyr eshte pothuajse automatike.
  • Materiali: Celik
  • Përmasat: 84 x 87.5 x 44.5 cm
  • Zona e gatimit: 49 x 27 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj