Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shtrydhëse Frutash Inox

 • Shtrydhëse frutash profesiolane, nxjerr sasinë maksimale të lëngjeve e vitaminave.
 • Pajisje shumë e nevojshme për tju plotësuar gjithe dëshirat në kuzhinën e shtëpisë suaj.
 • Lëngje të shëndetshëm dhe të shijshëm.
 • Shumë e thjeshtë për tu përdorur, montuar, cmontuar dhe pastruar.

L 3,490

Compare

Përshkrim

 • Shtrydhëse profesionale për të marr me të mirën nga frutat, perimet dhe bishtajoreve në pije të shëndetshme, që ju mund ti beni pjesë tuajen dhe të familjes cdo dite.
 • Shtrydhëse frutash e perimesh elektrike 2 shpejtësi.
 • Dizajni i mbrojtjes nga mbingarkesa i garanton siguri.
 • Motorr i fuqishem 950W .

Specifikat

 • Fuqia: 950 W
 • Nivele shpejtësie: 2
 • Materiali i sitës: celik që nuk ndryshket
 • Ndalim i pikimit: Gotë për lëngun
 • Këmbëza që nuk rrëshkasin
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj