Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Varëse rrobash Metalike Teke

  • Varëse rrobash shumë elegante dhe praktike.
  • Sistemoni dhe mbani të organizuar dhomën tuaj.
  • Mund të vendosni në pjesën e poshtëme këpucë ose cfarë të dëshironi.
  • Një zgjidhje e duhur për dhomën tuaj.

 

L 3,490

Compare

Përshkrim

  • Varëse rrobash metali me një cilësi të fortë dhe rezistente.
  • Mbani rrobat tuaja të sistemuara.
  • Varëse rrobash Metalike Teke

 

Specifikat

  • Përmasat: 156.5cmx148.5cmx33.5cm
  • Material:ëMetal i fortë
  • Ngjyra e zezë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj