Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set Thikash Kuzhine

L 1,790

Compare
Status: Ka stok
Kodi:set-thikash-kuzhine

Përshkrim

ëSet thikash 5 ne 1 per cdo perdorim ne kuzhinen tuaj
ëDuke filluar nga me e madhja per prerje mishi dhe deri tek e vogla per perdorime me praktike
ëVijne te shoqeruara se bashku me nje qeruese perimesh
ëTehe te mprehta, Me nje dizanj te bukur dekorativ ne ngjyre jeshile!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Thikash Kuzhine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj