Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Raft kepucesh

Jeni të lodhur nga këpucët e ërregullta në shtëpinë tuajë
Ky raft i palëvizshëm i këpucëve me 9 kate dhe për 27 palë është zgjidhja perfekte për këtë problem.
Raft ne 9 kate për 27 palë kepucë ( 60x30x160cm)
është e thjeshtë për tu mbledhur dhe e përshtatshme për tëu përdorur.
ëë Mbyllja me zinxhir dhe me nje xhep anesor
ëë Kapaciteti i madh e lejon atë të ruajë këpucët e gjithë familjes suaj.
ëëNjë zgjidhje perfekte e ruajtjes për të gjitha këpucët tuaja si atlete, këpucë me takë të lartë, ëizme, stilet, këpucë baleti, banesa, këpucë rastësore, këpucë për fëmijë, dhe shumë më tepër.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:raft-kepucesh-2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Raft kepucesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj