Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Raft kepucesh

Jeni të lodhur nga këpucët e ërregullt në shtëpinë tuaj
Ky raft i palëvizshëm i këpucëve me 6 kate dhe për 18 palë është zgjidhja perfekte për këtë problem.
Vinë me dy modele te ndryshme:
Raft me 6 kate për 18 palë këpucë ( 60x30x108 cm)
Për vëtëm 1990 Leke
është e thjeshtë për tu mbledhur dhe e përshtatshme për tëu përdorur.
ëë Mbyllja me zinxhir dhe me nje xhep anesor
ëë Kapaciteti i madh e lejon atë të ruajë këpucët e gjithë familjes suaj.
ëëNjë zgjidhje perfekte e ruajtjes për të gjitha këpucët tuaja si atlete, këpucë me takë të lartë, ëizme, stilet, këpucë baleti, banesa, këpucë rastësore, këpucë për fëmijë, dhe shumë më tepër.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:raft-kepucesh-3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Raft kepucesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj