Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shtrydhese Frutash Metalike

 • Shtrydhese Frutash Metalike
 • Shtrydhni fruta me lehtësi si: Limoni, portokalli
 • Praktik në përdorim.
 • Pastrohet lehtësisht, pjesët ndahen.
 • Doreza ergonomike.
 • Materiali: Alumin dhe plastik PP
 • Përmasat: 22.7 x 13 x 10.5 cm

L 1,690

Compare

Përshkrim

 • Shtrydhese Frutash Metalike
 • Produkt ideal për shtëpinë tuaj.
 • Shijoni lëngjet e shtrydhura në moment të freskëta BIO.

 

Specifikat:

 • Shtrydhni fruta me lehtësi si: Limoni, portokalli
 • Praktik në përdorim.
 • Pastrohet lehtësisht, pjesët ndahen.
 • Doreza ergonomike.
 • Materiali: Alumin
 • Përmasat: 22.7 x 13 x 10.5 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj