Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Solucion Për Yndyrën

 • Solucion për yndyrën
 • Ky solucion nuk mund të mungojë në kuzhinën tuaj.
 • Zgjedhja ideale për ju.
 • Mos u mundoni më duke pastruar yndryën aq të bezdisshme.
 • Heq yndyrën më të fortë.
 • Mjafton ta aplikoni lereni vetem pak momente dhe pastrohet me ujë.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Solucion për yndyrën
 • Ky solucion nuk mund të mungojë në kuzhinën tuaj.

Specifikat:

 • Zgjedhja ideale për ju.
 • Mos u mundoni më duke pastruar yndryën aq të bezdisshme.
 • Heq yndyrën më të fortë.
 • Mjafton ta aplikoni lereni vetem pak momente dhe pastrohet me ujë.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj