Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Cadër për kamping

Paisje për kamping dhe aktivitete në natyrë.

Për të apasionuarit mbas kampingut.

L 3,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Cadër për kamping

  • Paisje për kamping dhe aktivitete në natyrë.
  • Për të apasionuarit mbas kampingut.

Specifikat:

  • Cader kampingu me 6 persona.
  • Tenda e mbledhur në një cadrën që e bën mjaftë të lehtë transportimin.
  • Shumë e lehtë për tu montuar dhe cëmontuar.
  • Material teper cilësor.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj