Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Pasqyrë Magjike LED

Pasqyra moderne vjen tashmë me dritën LED.

Në brendësi të saj është integruar ndriëimi LED i cili i shton funsionalitet kësaj pasqyre.

L 990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Pasqyrë Magjike LED

  • Pasqyra moderne vjen tashmë me dritën LED.
  • Në brendësi të saj është integruar ndriëimi LED i cili i shton funsionalitet kësaj pasqyre.

Specifikat:

  • Në pjesën e pasme të pasqyrës mund të vendosni foton e preferuar.
  • Me bateri AA dhe me fish USB e karikueshme.
  • Materiali Plastik.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj