Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ngrohese Murale Renova

Kondicioneri portativ RENOVA qe nuk ka nevoje per tuba
ëë Funksion me 2 nivele
ëë Konsum vetem 1 kw/ore ne nivelin e pare dhe 2 kw/ore ne nivelin maksimal
ëë Pajiset me opsionn Swing per levizjen e flatrave
ëë Mund te vendosni timer deri ne 7 ore.
ëë Punon pa zhurme
ëë Pajiset me funksionin mbrojtjes nga mbinxehja
ëë Ka telekomande dhe manual

L 5,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:ngrohese-murale-renova

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ngrohese Murale Renova”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj