Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Paisje lidhëse për TV

Shijoni videot, fotot dhe filmat tuaj të preferuar në ekranin më të mirë në shtëpi.

Ideale për mbrëmjet me miqtë.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Paisje lidhëse për TV

  • Shijoni videot, fotot dhe filmat tuaj të preferuar në ekranin më të mirë në shtëpi.
  • Ideale për mbrëmjet me miqtë.

Specifikat:

  • Me dizanj modern.
  • E vogël dhe kompakte.
  • Tashmë cdo gjë që mund të shihni në laptop ose tablet, mund ta shihni në HDTV tuaj.
  • Thjesht lidheni me HDTV.
  • E përkryer për në shtëpi ose, thjesht e merrni me vete për të shijuar një teknologji të përparuar.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj