Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Furcë Për Larjen E Pjatave

  • Furcë për larjen e pjatave
  • Pastron pjatat e kuzhinës në mënyrë efektive.
  • Nuk krijon gërvishje.
  • Shumë e butë edhe praktike.

L 1,290

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Ky produkt kaq praktik per larjen e pjatave.
  • Ju mund të lani pjatat tuaja me më pak ujë dhe të kurseni ujë.
  • Këmbët me vakum parandalojnë rrëshqitjen dhe sigurojnë përdorim më të rehatshëm.

 

Specifikat

  • Material: Plastikë e fortë
  • Pesha: 410 gram
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj