Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Llampe me yje

Shndërroni dhomën e fëmijëve në qiell të hapur

ë Llampë nate që krijon imazhin e yjeve

ë Rrotullohet për të krijuar pamje sa më reale dhe rekaksusese

ë Forma dhe ngjyra të ndryshme në mure

ë Punon me 3 bateri të karikueshme gjithashtu ka të perfshirë edhe fishin USB për karikim

ë Me 3 butona dhe versione, për dritë të fortë,për ndryshimin e ngjyrës së dritës,për të aktivizuar rrotullimin

Per porosi na kontaktoni ne DM

L 1,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:llampe-me-yje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Llampe me yje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj