Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizues

Organizuesi i duhuri për ju.

Mund të vendosni fshesat, furcat ose gjithcka që dëshironi

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Organizues

  • Organizuesi i duhuri për ju.
  • Mund të vendosni fshesat, furcat ose gjithcka që dëshironi.

Specifikat:

  • Ideal sistemon dhe lë vëndin e lë të rregullt.
  • Përdoret në cdo vënd si: ballkon, tualet, dhoma, kuzhinë etj…
  • Lehtësisht i montueshëm.
  • Materiali: Plastik ABS

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj