Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Paisje për bërjen e Waffle DSP

Një mëngjes i shijshëm shoqërohet me Waffles.

Shijoni Waffles në shtëpi duke i gatuar ju për miqtë, familjen ose veten tuaj.

L 2,790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Paisje për bërjen e Waffle DSP

  • Një mëngjes i shijshëm shoqërohet me Waffles.
  • Shijoni Waffles në shtëpi duke i gatuar ju për miqtë, familjen ose veten tuaj.

Specifikat:

  • Nuk zë vënd, tepër praktike dhe moderne.
  • Mund të pastrohet me nje leckë tepër thjesht sepse sipërfaqja nuk e lejon të ngjisi.
  • Fuqia: 850W

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj