Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtese furëash

Mbajtese furcesh plastike ( me dy gota dhe hapesire per pasten e dhembeve dhe furcet)
Materiali plastik
Permasat: 8x12x23 cm

L 990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:mbajtese-furcash-3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtese furëash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj