Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Varese spirale

Qarqafet dhe batanijet ju marrin shume hapesire per tu thareë
Tashme me varesen ne forme spirale kemi zgjidhjen tuaj per te liruar hapesire
Thahen carqafe, kellufe,batanije te lagura dhe nuk zene aspak hapesire
Mban deri ne 10 kg
Materiali perbehet nga celik Manganes
Gjatesia 42cm, diametri 0.8 mm

L 890

Compare
Status: Ka stok
Kodi:varese-spirale

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Varese spirale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj