Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Termus

Termus për udhëtimet në plazh.

Merni më vete pijet e preferuara, dhe shijojni të ftohta

L 2,480

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Termus

  • Termus për udhëtimet.
  • Merni më vete pijet e preferuara, dhe shijojni të ftohta.

Specifika:

  • Merni më vete ushqimet e preferuara, dhe shijojni të ftohta.
  • Ideal për cdo udhëtim si në udhëtimet në mal ashtu dhe në plazh.
  • Ideale për shtëpi, zyrë, makinë dhe kur udhëtoni.
  • Me dy pllaka akulli të përfshira.
  • Materiali: Plastik rezistente dhe doreza ergonomike.
  • Kapaciteti: 25L
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj