Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tenxhere me Presion 9L

ëë Kapaciteti 9 litra
ëë E perbere nga material celiku
ëë Cilesi e larte
ëë Rezistente dhe zgjat shume

L 2,390

Bli tani
Compare
Status: Ka stok
Kodi:tenxhere-me-presion-9l

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tenxhere me Presion 9L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj