Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mixer dore

Ju lehteson punen dhe ndihmon edhe ne perpunimin e mire te brumrave te ndryshem.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mixer dore SOKANY

Mixer Dore dhe rrahese vezeshë miksim te perberesve te ndryshem ideal per pergatitjen e embelsirave dhe ushqimeve me shume produkte.ë Ju lehteson punen dhe ndihmon edhe ne perpunimin e mire te brumrave te ndryshem. Shumë e fuqishme dhe praktike.

Specifikat: Pjesët mund të lahen dhe në lavastovilje. 400Wë 3 nivele shpejtësie

Materiali: Plastik dhe inox rezistent.

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj