Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tavë me forma

  • Tavë Cupcake&Muffis ëmbëlsirat dhe mini muffins dhe cupcake janë një ëmbëlsi e vërtet

L 790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Tavë Cupcake&Muffis

  • Tavë Cupcake&Muffis ëmbëlsirat dhe mini muffins dhe cupcake janë një ëmbëlsi e vërtetë, mund te krijoni dhe lojra me fëmijët tuaj të vegjël duke ju ndihmuar ne bërjen e ëmbëlsirave.
  • Tave e ideuar ne permasa te vogla.

Specifikat:

  • 12 copë. Mterial që nuk ngjit
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj