Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tavë Cupcake

  • Tavë Cupcake ëmbëlsirat dhe mini dhe cupcake janë një ëmbëlsi e vërtet.

L 790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Tavë Cupcake

  • Tavë Cupcake ëmbëlsirat dhe mini dhe cupcake janë një ëmbëlsi e vërtet.
  • Tave e ideuar ne permasa te vogla.

Specifikat:

  • ë6 Cope.
  • Materiali që nuk ngjit
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj