Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ngrohes Muri

Ngrohese shume e fuqishme me 2000W e cila gjithashtu arrin te kurseje energjine.
ëë Ngrohet shume shpejt
ëë Shume i pershtatshem ne dhome ose ne ambjente te tjera
ëë Termostati kryen funksionin e tij mbrojtes nga mbinxehja e ngroheses.
ëë Gjithashtu gjate veres mund te perdoret si freskuese e thjeshte.
ëë E pajisur me timer dhe flete te levizeshme per drejtimin e ajrit.
ëë Mbulon deri ne 25 m katrore

L 6,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:ngrohes-muri-2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ngrohes Muri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj