Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set Tenxhere + Tigan

Falë këtij seti të mrekullueshëm ju keni mundësi të gatuani ushqime të shijshme, të shëndetshme dhe pa yndyrë.

Kurseni kohë dhe energji elektrike, por mbi te gjitha mbroni shëndetin tuaj.

L 4,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Set Tenxhere + Tigan.

 • Falë këtij seti të mrekullueshëm ju keni mundësi të gatuani ushqime të shijshme, të shëndetshme dhe pa yndyrë.
 • Kurseni kohë dhe energji elektrike, por mbi te gjitha mbroni shëndetin tuaj.
 • E vecanta e këtij seti qëndron në ruajtjen e aromave, vlerave ushqyese dhe biologjike të ushqimeve (vitaminave, mineraleve, proteinave) gjatë gatimit.

Specifikat:

 

  • Seti përban gjithcka ju duhet në kuzhinë: 2 Tigan dhe 2 Tenxhere
  • Tiganin për tiganisje
  • Tenxheret për ushqime të shumëllojshme sipas nevojave tuaja
  • Tiganin për përgatitjen e salcave BIO dhe të shëndetshme.
  • Materiali prej guri
  • Përmasat: Tigani i vogël 16cm
  • Tigani i madh 20cm
  • Tenxheret nga 24 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj