Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Smart Watch Q18

Pajisja qe Lidhet me telefonin dhe aplikacionet nepermjet Bluetooth
Mund te merni cdo aplikacion qe keni deshire
Pajisja e cila ju Mundeson cdo funksion ne doren tuaj
Pergjigjuni telefonatave dhe mesazheve tuaja nga ora juaj
Merren njoftimet e rrjeteve sociale
Vend per karte SIM
Vend per kart memorie
Me 3 ngjyra te ndryshme
Ekrani 1.2 LCD screen
Kamera 1.3 MP

L 1,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:smartphone-6s-32gb-lte-2

Informacion shtesë

Ngjyrë

Black, Gold

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Smart Watch Q18”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj