Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organzuese dhe mbajtëse për tualet

Shmangni rrëmujën që krijohet në tualet.

Organizimi i produkteve të tualetit tashmë do të jetë më i lehtë.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Organizuese për tualet

  • Shmangni rrëmujën që krijohet në tualet.
  • Organizimi i produkteve të tualetit tashmë do të jetë më i lehtë.
  • Do tju krijohet më shumë hapsirë.

Specifikat:

  • Pajisur me 4 kate.
  • Montohet lehtë në murë.
  • Materiali: Inox që nuk ndryshket dhe Plastik e fortë
  • Kapaciteti: Mban deri në 15kg

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj